فاز اول کارخانه کنستانتره تیتانیوم بند کوه ایمان، مرداد ماه به بهره برداری می رسد

به گزارش روابط عمومی صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، با حضور مدیرکل صنایع ماشین آلات و تجهیزات تولید وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیر و معاونین اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از کارخانه معدن تیتانیوم بندکوه ایمان بازدید شد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در حاشیه این بازدید اظهار داشت: در حال حاضر در کهنوج ۲ کارخانه تیتانیوم داریم که در زمینه اشتغال و پیشرفت جنوب کرمان نقش مهمی ایفا خواهند کرد.

مسلم مروجی فرد با بیان اینکه کارخانه تیتانیوم بندکوه ایمان در زمینی به مساحت ۹ هکتار احداث و در حال حاضر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد افزود: فاز اول این کارخانه در مرداد ماه امسال به بهره برداری خواهد رسید.

وی بیان داشت: فاز اول این کارخانه با ظرفیت تولید ۴۰ هزار تن که در فاز نهایی به ۱۲۰ هزار تن خواهد رسید.
مروجی فرد با اشاره به نیاز جنوب کرمان به اشتغالزایی گفت: در فاز اول این کارخانه برای ۱۵۰ نفر و در فاز بعدی برای ۲۸۰ نفر اشتغالزایی خواهد شد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا