عملکرد یکساله اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در حوزه معدن و صنایع معدنی؛

قریب به 52هزار میلیارد ریال در یکسال اخیر در حوزه معدن و صنایع معدنی سرمایه گذاری شده است
 
به گزارش روابط عمومی صمت جنوب کرمان، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از 51هزار و 847 میلیارد ریال سرمایه گذاری در یکسال اخیر در حوزه معدن و صنایع معدنی خبر داد.
 
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، ضمن تبریک مجدد هفته دولت اظهار داشت: در سال ” تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین”، رسیدن به اهداف شعار سال، از مهمترین برنامه های این اداره کل می باشد.
 
مسلم مروجی فرد با اشاره به اینکه در راستای اهداف شعار امسال، با جذب سرمایه گذار و اجرای طرح ها در رابطه با تولید و اشتغالزایی اقدامات موثری در این اداره کل انجام شده است، گفت: در کنار معادن جنوب کرمان با تشویق و ترغیب سرمایه گذاران صنایع معدنی را نیز افزایش و توسعه داده ایم.
 
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، افزود: در حوزه صنایع معدنی 3 جواز تاسیس با سرمایه گذاری 50هزار و 747میلیارد ریال و با اشتغال زایی برای 298 نفر و 2 پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری هزار و صد میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 87 نفر طی یک سال گذشته صادر شده است.
 
 وی با بیان اینکه در دولت مردمی آیت الله رئیسی در حوزه معدن و صنایع معدنی در جنوب کرمان اقدامات کم نظیری انجام شده است، خاطرنشان کرد: در حوزه معدن اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، طی یکسال اخیر 12 گواهی کشف معدن، 35 پروانه اکتشاف و 8 پروانه بهره برداری معدن صادر شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا