عضو شورای تخصصی جشنوارۀ جهانی شعر مقاومت کرمان:برگزاری جشنوارۀ جهانی شعر مقاومت در کرمان انتخاب ویژه‌ای است

عضو شورای تخصصی جشنوارۀ جهانی شعر مقاومت کرمان گفت: این جشنواره به‌واسطه برگزاری در شهر سردار بزرگ اسلام، سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی، جشنوارۀ ویژه‌ای است.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مرتضی حیدری آل‌کثیر، در نشست خبری جشنوارۀ جهانی شعر مقاومت کرمان، افزود: وقتی شاعری می‌خواهد تخیل کند، سودای این را دارد که به سمت روح حرکت کند، به تعبیری از ماده جدا شود و این حرکت از ماده به روح، خود حرکتی در مقابل ماده است.
وی ادامه داد: شاعر وقتی تخیل می‌کند و التفات به روح دارد، در مقابل ماده مقاومت می‌کند و مخاطب خود را از روزمرگی به یک جهان دیگر دعوت می‌کند.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا