عبدیان:به گلایه مندی مردم در اجرای شبکه فاضلاب رسیدگی می شود

🔸مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان بر رفع نارضایتی و گلایه مندی مردم از اجرای پروژه فاضلاب تاکید کرد.

🔰به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا کرمان، علیرضا عبدیان در جلسه با سرمایه گذاران این پروژه اظهار داشت: اجرای طرح فاضلاب از جمله کارهای عظیمی است که در کرمان آغاز شده و مواهب بسیاری دارد که درکنار آن باید به گلایه مندی مردم نیز توجه شود.

🔹وی ادامه داد: برای اینکه در اجرای این پروژه بهتر عمل کنیم و نارضایتی شهروندان را به حداقل برسانیم باید در انتخاب پیمانکاران و واگذاری کار به آنها توجه شود و با برنامه ریزی مناسب و انتخاب پیمانکاران زبده می توان این مشکل را حل نمود.

🔹عبدیان تصریح کرد: متاسفانه در زمینه اجرای طرح فاضلاب در کرمان در 20 سال گذشته تنها 15 درصد کار انجام شده بود و در این زمینه عقب ماندگی هایی وجود داشت که خوشبختانه به لطف وجود صنایع بزرگ در کرمان امکان سرمایه گذاری در این خصوص فراهم شد و قراردادهای خوبی در این زمینه منعقد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا