طی بازدید کارشناس طرح‌های ارتقا کیفی آبفا کشور؛

⭕وضعیت کیفی و بهداشتی آب شرب جیرفت مطلوب ارزیابی شد

🔻به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شهرستان جیرفت؛ خانم مهندس آژیر کارشناس طرح‌های ارتقا کیفی و بهداشت آب شرکت آبفا کشور از وضعیت کیفیت آب این شهرستان و پیشرفت های صورت گرفته بازدید کرد.

🔻این بازدید چند ساعته با حضور مهندس ابراهیم‌نژاد مدیر مرکز پایش و کنترل کیفیت آب و فاضلاب استان و خانم محمدی‌فر مسئول طرح‌های ارتقا کیفی استان از تصفیه خانه آب نارجوئیه، تصفیه خانه حسین آباد(در حال احداث)، طرح پایلوت کوآگولاسیون و ایستگاه برداشت روستایی و همچنین آزمایشگاه شهر جیرفت انجام شد.

🔻طی این بازدید رضایت کامل از کلیه مجموعه‌ها صورت گرفت و خروجی کیفی تمام دستگاه‌ها در حد مطلوب و رضایت بخش بود.

🔻در پایان این بازدیدها نشست جمع‌بندی با حضور مسئولان فوق و همچنین مدیر آبفا، مسئولان کنترل کیفی، بهره‌برداری و کارشناسان آزمایشگاه شهرستان جیرفت برگزار و در خصوص چالش‌های کیفی آب، اقدامات انجام شده و انتظارات از بخش کیفی بحث و تبادل نظر شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا