طرح آبرسانی به 7 روستا در ریگان افتتاح شد:طرح آبرسانی به مجتمع علی آباد محمدقاسم خان جهت آبرسانی به 7 روستا در ریگان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا استان کرمان، مدیر امور آبفا ریگان با قدردانی از تلاش های معاونت بهره برداری در افتتاح این طرح گفت: برای اجرای این طرح یک حلقه چاه حفر و مخزنی با ظرفیت 500 متر مکعب با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان احداث شد.
مرادی اضافه کرد: با افتتاح این طرح 1200 خانوار در 7 روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم و پایدار برخوردار شدند.
وی با اشاره به طرح آبرسانی مجتمع علی آباد پشت ریگ اظهار داشت: این طرح از جمله طرح های نیمه تمام آبرسانی است که با پیگیری مسئولان از ابتدای سال۱۴۰۰ مجدد آغاز و تا کنون ۱۵ کیلومتر لوله گذاری شده و ساخت مخزن و ایستگاه پمپاژ ان انجام شده است و با افتتاح این طرح مردم در ۵ روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم و پایدار بهره مند می شوند.
مدیر امور آبفا ریگان از افتتاح مخازن آب شلتوک آباد ،شهرگنبکی و مجتمع آب علی آباد پشت ریگ در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: طرح ساخت مخزن و ایستگاه پمپاژ شهرگنبکی از تابستان سال ۹۸ آغاز و تاکنون ۲ هزارمتر لوله گذاری شده است و برای اجرای این طرح تاکنون مخزنی با ظرفیت ۳هزارمترمکعب احداث و ایستگاه پمپاژ نیز انجام شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا