ضرورت اجرای مقررات ایمنی ساختمان‌ها توسط سازمان آتش‌نشانی

معاون معماری و شهرسازی شهردار کرمان تأکید کرد:
ضرورت اجرای مقررات ایمنی ساختمان‌ها توسط سازمان آتش‌نشانی

معاون معماری و شهرسازی شهردار کرمان گفت: اجرای مقررات ایمنی در ساختمان‌ها توسط سازمان آتش‌نشانی، ایمنی شهروندان را به همراه خواهد داشت.
به گزارش کرمان‌آنلاین، محسن پوراسماعیلی، در دیدار با ابراهیم بابایی، سرپرست سازمان آتش‌نشانی افزود: رعایت ضوابط ایمنی و آتش‌نشانی باید مطابق آیین‌نامه و با هدف کمک به سازندگان بناها باشد و در اجرای پروژه‌های شهرسازی، ضوابط آتش‌نشانی باید با حساسیت و اهمیت خاص اجرا شود.
وی ادامه داد: لازم است در زمینۀ تسریع در روند کار ساخت‌وسازها، هماهنگی‌های لازم بین این معاونت و مناطق پنج‌گانه با محوریت سازمان آتش‌نشانی ایجاد شود… .

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا