شهید رئیسی الگویی برای مسئولین اجرایی کشور

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهید رئیسی الگوی خدمت برای مسئولین اجرایی به منظور رسیدن به قله‌های پیشرفت است.

عبدالحسین همتی در جمع مردم عزادار کوهبنان گفت: کسانی شهید می‌شوند که در زندگی شهید گونه زندگی کنند و رئیس جمهور شهید از جمله این افراد بود.

وی تصریح کرد: وی کسی بود که برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می‌کرد و کار و تلاش او را خسته نمی‌کرد و در نهایت به برترین و بالاترین درجه که شهادت در راه خداست رسید.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی افزود: شهید رئیسی الگوی خدمت برای مسئولین اجرایی به منظور رسیدن به قله‌های پیشرفت است.

وی بیان کرد: افزایش رشد اقتصادی، افزایش سرمایه گذاری، کاهش بیکاری و رشد نقدینگی، افزایش رشد صادرات کالا، رشد محصولات نفت و گاز و پتروشیمی از جمله خدمات رئیس جمهور شهید است.

نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: راه اندازی کارگاه‌های تعطیل و نیمه تعطیل، حضور مستقیم در بین مردم با تواضعی خاص از دیگر اقدامات سید الشهدای خدمت بود.

همتی ابراز داشت: رئیس جمهور شهید، سیاست مدار تراز انقلاب بود که باید راه و روش وی را برای خدمت ادامه دهیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا