شهردار کرمان:


اجرای پروژه‌های تعریف‌شده در منطقه پنج با سرعت ادامه پیدا کند

شهردار کرمان گفت: کسی که اهل تعامل و ارتباط خوب با همکاران و مردم باشد و مهارت‌های تخصصی هم داشته باشد، فارغ از جنسیت، در انجام امور و کار موفق است.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، در مراسم معارفه سرپرست شهرداری منطقه پنج در محل این منطقه، افزود: شهردار منطقه، وظیفه و کار اجرایی سختی دارد و برای بانوان که مسئولیت مادری و همسری را هم دارند، توان مدیریتی بیشتری می‌طلبد.
وی با بیان اینکه هیچ نگرانی از بابت توانایی‌های فنی و تخصصی خانم شاحیدری‌پور نداریم، گفت: ایشان با سابقه‌کار حدود 20 سال که غالب آن هم در حوزه شهرسازی بوده، تجربیات و توانمندی خوبی دارند… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا