شهردار کرمان:


رفع دغدغه‌ها در حوزه بانوان نیاز به همکاری فرادستگاهی دارد

شهردار کرمان گفت: رفع دغدغه‌ها در حوزه امور بانوان نیاز به هماهنگی‌های فرادستگاهی دارد و شهرداری ‌کرمان آماده مشارکت در این زمینه است.
به گزارش کِرنا، سعید شعرباف، در نشستی با سرپرست اداره‌کل امور بانوان استانداری که با حضور معاون فرهنگی اجتماعی شهردار و هادی عسکری، مشاور شهردار برگزار شد، با اشاره به دغدغه شهرداری در حوزه امور بانوان، افزود: ما برنامه‌هایی در حوزه امور بانوان داریم، اما نیاز به زمین و سرمایه‌گذاری و حمایت استانداری و ارگان‌های مربوط دارد؛ درواقع امور بانوان نیاز به همکاری و هماهنگی‌های فراتر از شهرداری دارد و ما آماده مشارکت هستیم…

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا