شهردار کرمان مطرح کرد:


همکاری شهرداری در برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی خانواده شهدا و ایثارگران

شهردار کرمان از تلاش برای اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران شاخص در شهرداری کرمان و انتصاب پست‌های کلیدی به ایشان در سازمان تحت مدیریت خود، خبر داد.
به‌گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، در نشست با حمید جلیل‌پور، ریس هیأت‌مدیره انجمن ایثارگران استان؛ سرهنگ علی سهرابی، نایب‌رئیس انجمن ایثارگران استان، و سیدعلی موسوی، رئیس امور ایثارگران شهرداری کرمان گفت: برای برگزاری پنجمین دورۀ «جشنواره فرهنگی ورزشی خانواده شهدا و ایثارگران»، آماده همکاری هستیم.
سعید شعرباف افزود: در سال گذشته سعی کردیم از طریق ایجاد بستر برای اشتغال به‌کار فرزندان شهدا و ایثارگران در شهرداری کرمان، به وظیفه‌ای که نسبت به شهدا وایثار‌گران داریم، تا حد ممکن عمل کنیم

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا