شهردار کرمان در نشست با مدیرکل پدافند غیرعامل استان بیان کرد:


آمادگی شهرداری جهت برگزاری رزمایش پدافند غیرعامل

شهردار کرمان گفت: شهرداری، امکان برگزاری رزمایش اطفای حریق در بازار کرمان جهت سنجش میزان آمادگی و قدرت عمل آتش‌نشانی در زمان بروز حادثه در بازار را دارد.
به گزارش کِرنا، سعید شعرباف، در جلسه با مدیرکل پدافند غیرعامل استان کرمان که با حضور محمدرضا عسکری، مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری کرمان و به‌منظور برنامه‌ریزی هفتۀ پدافند غیرعامل تشکیل شد، با بیان اینکه موضوع بحران و پدافند غیرعامل، ساختار مشخصی در شهرداری دارد و مسایل مربوط به آن به‌صورت روزانه پیگیری می‌شود، افزود: مسایلی مانند سازه‌های ناایمن، سیلاب، فرونشست زمین و زلزله، به‌طور مرتب در حال بررسی است و نواقص و مشکلات موجود اعلام می‌شود

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا