شهردار کرمان در جلسه شورای اداری مدیران:


آورده‌های سفر ریاست‌جمهوری برای شهر کرمان به‌زودی تشریح می‌شود/ کفایت و شایستگی مهمترین عامل در انتصابات شهرداری کرمان است

شهردار کرمان، از مدیران و کارکنان شهرداری درخصوص آماده‌سازی شهر برای ورود رییس‌جمهور و هیأت همراه به کرمان تشکر کرد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، در جلسه شورای مدیران شهرداری که با موضوع تکریم مدیران پیشین و معرفی مدیران جدید تشکیل شد، ضمن تسلیت ایام ماه محرم، با بیان اینکه آورده‌های سفر ریاست‌جمهوری برای شهر کرمان به‌زودی تشریح می‌شود، افزود: امیدواریم هرچه سریع‌تر به تعهدات داده‌شده درخصوص مصوبات سفر و مواردی که از طریق وزرا و نمایندگان وزارت‌خانه‌های مختلف در حوزه شهر وعده داده شده، عمل شود… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا