شهردار کرمان در جلسه بررسی طرح قلاع دختر و اردشیر تأکید کرد:لزوم اجرای طرح تفصیلی موضعی متناسب با تغییرات حریم میراث فرهنگی

شهردار کرمان، از تغییر حریم میراث فرهنگی در محدوده طرح قلاع دختر و اردشیر خبر داد و گفت: شهرداری اعلام آمادگی کرده با گرفتن مشاور در بازۀ زمانی کوتاه‌مدت، طرح تفصیلی را متناسب با تغییراتی که در حریم میراث فرهنگی اتفاق افتاده، به‌روز کند.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری کرمان، در جلسه‌ای که با حضور شهردار کرمان و جمعی از مسئولان استان با هدف بررسی مشکلات اجرای طرح «قلعه دختر» و «قلعه اردشیر» و محله تاریخی «قلعه محمود» در استانداری کرمان، برگزار شد، بافت تاریخی را هویت و سرمایۀ اجتماعی شهر کرمان دانست.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا