شهردار کرمان در بازدید از مرکز نوآوری و شتاب‌دهی «تگ» تأکید کرد:استفاده از طرح‌های نوآورانه با هزینه قابل‌قبول و داشتن مزیت رقابتی

شهردار کرمان گفت: از ایده‌هایی که با هزینه قابل‌قبول، اقتصادی و در رقابت با بخش خصوصی غیردانش‌بنیان پیاده شود، استقبال می‌شود.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، در نشست با مدیران مرکز نوآوری و شتابدهی «تگ» که با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان، برگزار شد، با اشاره به بازدید از مراکز نوآوری شهر کرمان، استعدادها و فرصت‌های کرمان در زمینۀ نوآوری را خوب ارزیابی کرد و گفت: مراکز فن‌آوری در شهر کرمان مستلزم توسعه و رشد بیشتری است.
وی با اشاره به اینکه قبل از حضور در شهر کرمان، تجربه بازدید از چند مرکز نوآوری در کشور را داشته است.

شهردار کرمان در بازدید از مرکز نوآوری و شتاب‌دهی «تگ» تأکید کرد:*استفاده از طرح‌های نوآورانه با هزینه قابل‌قبول و داشتن مزیت رقابتی*شهردار کرمان گفت: از ایده‌هایی که با هزینه قابل‌قبول، اقتصادی و در رقابت با بخش خصوصی غیردانش‌بنیان پیاده شود، استقبال می‌شود.به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، در نشست با مدیران مرکز نوآوری و شتابدهی «تگ» که با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار کرمان، برگزار شد، با اشاره به بازدید از مراکز نوآوری شهر کرمان، استعدادها و فرصت‌های کرمان در زمینۀ نوآوری را خوب ارزیابی کرد و گفت: مراکز فن‌آوری در شهر کرمان مستلزم توسعه و رشد بیشتری است.وی با اشاره به اینکه قبل از حضور در شهر کرمان، تجربه بازدید از چند مرکز نوآوری در کشور را داشته است.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا