شهردار کرمان در آیین معرفی مدیران جدید شهرداری تأکید کرد:


ضرورت ارتباط منظم بین شهرداری و شورای اسلامی شهر

صبح امروز با حضور مدیران شهرداری، آیین معارفه «مسئول دفتر شهردار و سرپرست حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر» و «سرپرست مدیریت دبیرخانه امور مرتبط با شورای اسلامی شهر کرمان» برگزار شد.
به گزارش کرنا، شهردار کرمان در این آیین، با اشاره به خلأیی که در بخشی از ارتباط شهرداری با شورای اسلامی شهر وجود دارد، گفت: یکی از مهم‌ترین خلأهایی که در شهرداری در حال حاضر حس می‌شود، نبود ارتباط منظم با شورای شهر به‌ویژه در موضوعات مهمی است که برای شهرداری به لحاظ اجرای مصوبات یا برای شورا، به لحاظ پیگیری‌ها مهم است

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا