شهردار کرمان در آیین تکریم و معارفه مدیران سه سازمان

خدمت‌رسانی بی‌منت و صادقانه به مردم، اولویت دارد
طی آیینی مدیران عامل سازمان‌های آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، مدیریت آرامستان‌های شهر کرمان و سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان، معرفی شدند و از خدمات مدیران پیشین، قدردانی شد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، در آیین معارفه و تکریم مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان‌های شهر کرمان و مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان که با حضور شورای عالی مدیران شهرداری برگزار شد، ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، این ماه را یک جشن بزرگ برای مسلمانان دانست.

وی با بیان اینکه سازمان‌های آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، مدیریت آرامستان‌ها و سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری، جزو سازمان‌های اصلی در خدمت‌رسانی به شهروندان هستند، افزود: عملکرد این سه سازمان بر تصویری که از شهرداری در ذهن مردم شکل می‌گیرد، بسیار مؤثر است.

شهردار کرمان ادامه داد: در هیچ‌یک از این سازمان‌ها نگاه‌مان اقتصادی نیست و برخلاف برخی سازمان‌ها که بر وجه اقتصادی فعالیت‌ها و تلاش برای خودکفایی تأکید است، در این سه سازمان، خدمت‌رسانی بی‌منت و صادقانه به مردم، اولویت دارد.

شعرباف با اشاره به اینکه مردم در حالت اندوه و استیصال به دو سازمان آتش‌نشانی و مدیریت آرامستان‌ها مراجعه می‌کنند و مراجعان به لحاظ روحی، شرایط عادی ندارند، خاطرنشان کرد: نیروهای سازمان آتش‌نشانی برای نجات جان انسان‌ها، بر خلاف غریزه انسانی، به سمت خطر حرکت می‌کنند و بعد از حوادث و به خطر انداختن جان خود، بعضاً مورد انواع تهمت‌ها و اعتراضات هم قرار می‌گیرند.

وی بیان کرد: از ابتدای این دوره مدیریت شهری، بر این موضوع اصرار داشتم که مدیران سازمان‌های یادشده، حتماً از بدنه شهرداری و نیروهای خود سازمان انتخاب شوند که سابقه فعالیت در همان حوزه را داشته باشند.

شهردار کرمان یادآور شد: انتخاب مدیران جدید این سازمان‌ها براساس پیشنهادهای مطرح‌شده در سامانه مردم‌شهر است.

شعرباف بیان کرد: زحمات مهندس میرزایی، در حوزه آتش‌نشانی بر کسی پوشیده نیست و کمتر کسی در بدنه شهرداری از این میزان محبوبیت برخوردار است.

شعرباف افزود: دکتر بابایی نیز با داشتن مدرک دکترا در رشته مدیریت بحران که در کشور بسیار اندک است و با سابقه فعالیت در آتش‌نشانی و هلال احمر، عملکرد موفقی در جایگاه مدیریت سازمان آتش‌نشانی خواهد داشت.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود بیان کرد: با وجود همه اتفاقات خوبی که در سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری افتاده و جهش‌هایی که در دو سال اخیر رخ داده، به حرکت جدی رو به جلو نیاز داریم که لازمه آن، تقویت نیروهای فعال در این حوزه است.

شهردار کرمان، ضمن تشکر از زحمات مهندس خدادادی، مدیرعامل سابق سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری، ادامه داد: کارهایی که شروع شده مثل بازسازی ناوگان فرسوده، باید با سرعت بیشتری جلو برود تا شاهد تغییر و تحول جدی در این حوزه باشیم.

شعرباف، کار در حوزه آرامستان‌ها را دشوار توصیف کرد و افزود: مهم‌ترین چالش ما در این رابطه، آرامستان جدید است؛ مسایل عمرانی و زیرساختی آرامستان بهشت کریمان، تنها بر عهده سازمان آرامستان‌ها نیست، اما پیگیری‌های آن باید توسط این سازمان انجام شود تا ظرف یک سال آینده به وضعیت مطلوب برسد‌.

وی ادامه داد: جنگل قائم(عج) و مسایل آن ازجمله ممیزی مقبره‌ها، مالکیت‌هایی که معارض دارند، ساماندهی و تعیین‌تکلیف دفن اموات و حل مسایل با آستان قدس و مقبره هنرمندان، باید در دستور کار قرار گیرد.

شهردار کرمان با بیان اینکه کارهای خوبی در دوره اخیر مدیریت آرامستان‌های شهرداری انجام شده، خاطرنشان کرد: زحمات مدیریت پیشین آرامستان‌ها که در دوران اوج خطر و بحران کرونا، قبول مسئولیت کردند، بسیار قابل تقدیر است.

لازم به ذکر است؛ در آیین معارفه و تکریم، «امیرحسین تویسرکانی راوری»، به‌عنوان سرپرست سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرمان، معرفی و از زحمات «روح‌الله خواجویی»، مدیرعامل سابق سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری کرمان تقدیر شد.

همچنین «رضا میرزایی»، به‌عنوان سرپرست سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان، معرفی و از زحمات «هادی خدادادی»، مدیرعامل سابق سازمان مدیریت حمل‌و‌نقل بار و مسافر شهرداری کرمان تقدیر شد.

در این مراسم همچنین «ابراهیم بابایی»، به‌عنوان سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان، معرفی و از زحمات «رضا میرزایی»، مدیرعامل سابق سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان تقدیر شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا