شهردار کرمان خبر داد:


راه‌اندازی 24 دوربین ثبت تخلف شهری در رینگ بزرگراهی شهر کرمان

شهردار کرمان، از راه‌اندازی 24 دوربین ثبت تخلف شهریِ دیگر در رینگ بزرگراهی و ورودی‌های شهر کرمان خبر داد.
به گزارش کِرنا، سعید شعرباف، با اشاره به اینکه در دوماه اخیر، 11 سامانۀ ثبت تخلف شهری در رینگ بزرگراهی و ورودی‌های شهر، فعال و هوشمند شده است، افزود: اکنون نیز، 24 دوربین ثبت تخلف دیگر به رینگ شهر اضافه می‌شود که نقش ویژه‌ای در کاهش تخلفات و حوادث رانندگی دارد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر، 35 سامانۀ هوشمند ثبت تخلف شهری در رینگ بزرگراهی ورودی‌های شهر کرمان وجود دارد، افزود: برای فعال‌سازی این سامانه‌ها، منتظر کد پلیس بودیم که پس از راه‌اندازی و تا پایان شهریورماه، کد موردنظر صادر می‌شود…

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا