شهردار کرمان خبر داد:تأکید وزیر راه و شهرسازی بر پیگیری بعضی از کلان‌پروژه‌های شهر کرمان

شهردار کرمان گفت:‌ وزیر راه و شهرسازی برای  پیگیری بعضی از کلان‌پروژه‌های شهر کرمان از طریق وزارتخانه متبوع خود، دستورات صریحی صادر کرد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شَعرباف، در حاشیه نشست با رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی، با نام‌بردن از پروژه‌های ملی «قلعه‌ دختر» و «قلعه ‌اردشیر» به همکاری وزیر راه و شهرسازی برای تعیین‌تکلیف تعهداتی که برعهدۀ دولت باقی مانده، اشاره کرد و اظهار داشت: در این نشست، وضعیت اراضی توسعۀ راه‌آهن و وضعیت پلاک 2975 نیز مطرح و بررسی شد.
وی با اظهار امیدواری برای حل مشکل برخی زمین‌های سطح شهر کرمان افزود: وزیر راه و شهرسازی دستور دادند مدیرعامل راه‌آهن، موضوع اراضی محدودۀ راه‌آهن کرمان را بررسی کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا