شهردار کرمان خبر داد؛


هزینه‌کرد 40 میلیارد تومان برای اجرای شبکۀ آب خام

شهردار کرمان گفت: با اجرا و توسعۀ شبکۀ آب خام، مشکل تأمین آب فضای سبز کرمان به‌طور بنیادین تا سال‌ها حل خواهد شد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، با بیان اینکه برای این پروژه تا امروز بیش از 40 میلیارد تومان هزینه شده است، تصریح کرد: با مبلغ 40 میلیارد تومان می‌توانستیم 20 پارک دو میلیارد تومانی بسازیم و افتتاح کنیم.
وی مجموع لوله‌گذاری برای شبکه آب خام را حدود ۱۴۰ هزار متر دانست و گفت: هم‌اکنون، اجرای خط لوله از میدان «آزادی» به میدان «شهدا» با معابر فرعی آن به طول 10 کیلومتر در دستور کار قرار دارد… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا