شهردار کرمان تأکید کرد:ضرورت بازنگری طرح جامع و تفصیلی شهر کرمان

شهردار کرمان برضرورت بازنگری طرح جامع و تفصیلی شهر کرمان تأکید کرد و از بازنگری در تقاطع «شهدای خلبان» خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، در دومین نشست خبری با اصحاب رسانه به طرح‌های تفصیلی و جامع شهر کرمان اشاره کرد و گفت: طرح تفصیلی شهر کرمان دچار اشکالات راهبردی است.
وی با بیان اینکه با توجه به مشکلات موجود به نظر می‌رسد که مشاور طرح تفصیلی به نقاط شهر مراجعه نکرده و وضع موجود را ندیده است، گفت: طرح جامع نیز چنین وضعیتی دارد و یکی از علت‌های زمین‌خواری، طرح جامع بوده که به حاشیه‌نشینی دامن زده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا