شهردار کرمان بیان کرد: افزایش کیفیت فضای سبز شهر با مدیریت متمرکز در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری

شهردار کرمان گفت: افزایش کیفیت فضای سبز و رضایت نیروی انسانی از نتایج و مزایای مدیریت متمرکز فضای سبز شهری در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان است.
به گزارش کرنا، سعید شعرباف، در حاشیه نشست نهایی هم‌اندیشی و بررسی مسایل مربوط به مدیریت متمرکز فضای سبز شهری، با اشاره به پایان قرارداد فضای سبز شهر کرمان، به بررسی شیوۀ مدیریت متمرکز فضای سبز، با انعقاد قرارداد با سازمان همیاری‌ها و مدیریت و نظارت مستقیم سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان، اشاره کرد و گفت: تاکنون، چندین جلسه مفصل در شورای اسلامی شهر و شهرداری در این خصوص برگزار شده است

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا