شهردار کرمان:برای رونق فضای اجتماعی شهر کرمان تلاش می‌کنیم

شهردار کرمان گفت: برای رونق و پُررنگ‌شدن فضای اجتماعی شهر کرمان، تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیریم.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف، در دیدار مدیر گروه سایکل‌توریست ایران و کرمان و تنی چند از همکارانش با وی، افزود: تلاش می‌کنیم فضای شهر را به سمت پویایی ببریم و نشاط اجتماعی ایجاد کنیم تا حال‌وهوای شهر به‌خصوص در شب‌ها که حضور مردم در شهر کم‌رنگ است، تغییر دهیم.
وی با بیان اینکه نشاط و فضای اجتماعی پویا، در همۀ شهرها نیاز است و در کرمان که مردم شب‌ها کمتر از خانه بیرون می‌آیند، ضروری‌تر است، گفت: به مجموعۀ فرهنگی شهرداری تأکید کردیم برای برون‌رفت از این وضعیت، در تمام مناسبت‌های ولادت و شهادت، موکب‌هایی در سطح شهر برپا کند

.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا