شهردار منطقه چهار کرمان خبرداد:


بهسازی میدان «انقلاب» در «سرآسیاب»

شهردار منطقه چهار کرمان، از بهسازی میدان «انقلاب» در «سرآسیاب» خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، محمدعلی بهرامی گفت: بهسازی این میدان در دستور کار قرار گرفته به‌زودی به پایان می‌رسد.
وی، بهسازی میدان «انقلاب» را شامل جدول‌گذاری، کف‌سازی، نصب آب‌نما، نصب وسایل تندرستی، احیای فضای سبز و اصلاح روشنایی، دانست.
شهردار منطقه چهار با اشاره به ضرورت اقدامات عمرانی در محدوده این منطقه، به‌ویژه در محله «سرآسیاب» گفت: بهسازی میدان «انقلاب» در «سرآسیاب» هم‌اکنون در حال اجراست و به‌زودی به پایان می‌رسد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا