شهردار منطقه چهار شهر کرمان:


معابر منتهی به مراکز آموزشی آماده‌سازی می‌شود

شهردار منطقه چهار شهر کرمان، از آماده‌سازی معابر منتهی به مدارس و دانشگاه‌ها در آستانه شروع سال تحصیلی خبر داد.
به‌ گزارش کِرنا، محمدعلی بهرامی، از لکه‌گیری و ترمیم آسفالت معابر منتهی به مراکز آموزشی، به‌عنوان اقداماتی برای آماده‌سازی معابر اشاره کرد و افزود: معابر دو محله «سراسیاب» و «میلاد» در حال بهسازی است.
وی با اشاره به چند مرکز آموزشی مهم واقع در منطقه چهار شهر کرمان، ادامه داد: معابر محدوده دانشگاه‌های «پیام نور»، «شهید باهنر» و علمی‌کاربردی «جهاد دانشگاهی»، نیز لکه‌گیری آسفالت شده است… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا