شهردار منطقه پنج کرمان خبر داد:

تخریب و تسطیح سه بنای متروکه در منطقه پنج کرمان

شهردار منطقه پنج کرمان(بافت تاریخی)، از تخریب و تسطیح سه بنای مخروبه و متروکه در سطح این منطقه در دو ماه اخیر خبر داد.

به گزارش خبرنگار، مرضیه شاحیدری‌پور افزود: در راستای زیبایی بصری و امنیت اجتماعی در رابطه با خانه‌های مخروبه و متروکه، طی گزارش‌های رسیده از شهروندان، پس از کارشناسی و شناسایی مالک در جهت حفظ حقوق شهروندی، در چند نوبت اخطار کتبی صادر می‌شود.

وی ادامه داد: در صورتی‌که مالک به اخطارهای صادرشده، توجه نکند یا در دسترس نباشد، از آنجاکه این بناها حادثه‌خیز به‌شمار می‌آیند و مکانی برای بروز معضلات اجتماعی هستند و به‌دلیل فرسوده و قدیمی‌بودن، ممکن است هر نوع حادثه‌ای رخ دهد، در راستای اجرای تبصره ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، پس از طی مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازم، بناهای فاقد استحکام و خطرساز، تخریب، تسطیح و رفع خطر می‌شوند.

شهردار منطقه پنج کرمان(بافت تاریخی) خاطرنشان کرد: در دو ماه اخیر به همت معاونت خدمات شهری شهردار منطقه پنج کرمان، سه بنای متروکه که در وضعیت نابسامانی قرار داشتند، پس‌ از طی مراحل قانونی، تخریب و تسطیح شد.

شاحیدری‌پور افزود: شش بنای متروکه دیگر نیز در حال طی مراحل قانونی جهت تخریب تا پایان سال‌جاری قرار دارند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا