شهردار منطقه پنج شهر کرمان خبر داد:

جمع‌آوری آب‌های سطحی ناشی از بارندگی در محدوده منطقه پنج

شهردار منطقه پنج شهر کرمان، از  جمع‌آوری آب‌های سطحی ناشی از بارندگی در خیابان‌های فتحعلی‌شاهی، انقلاب و امام (ره) خبر داد.

به گزارشخبرنگار، مرضیه شاحیدری، درخصوص اقدامات شهرداری منطقه پنج برای دفع آب‌های سطحی، به حفر ۳۸ حلقه چاه آب باران اشاره کرد و گفت: با توجه به بارندگی‌های اخیر و آب‌گرفتگی معابر، آب‌های سطحی با پمپ سیار و تانکر جمع‌آوری شده است. 

وی همچنین افزود: سه عدد پمپ ثابت در خیابان شهدا و خیابان میرزارضا به‌منظور جمع‌آوری آب‌های سطحی، نصب شده است.

شاحیدری، خاطرنشان کرد: در زمان بارندگی، نیروهای معاونت خدمات‌شهری شهرداری منطقه پنج، در سه شیفت کاری به‌صورت شبانه‌روز مشغول فعالیت بودند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا