شهردار منطقه سه کرمان خبر داد:

اصلاح وضعیت ترافیکی محدودۀ بیمارستان «شهید باهنر»

شهردار منطقه سه شهر کرمان، از تلاش برای اصلاح ترافیک محدودۀ بیمارستان «شهید باهنر» خبر داد.

به ‌گزارش خبرنگار، سیدمرتضی حسینی، در بازدید از محدودۀ بیمارستان «شهید باهنر که با حضور مهدی احمدی‌نژاد، رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان و امیررضا صادقی‌فر، رییس بیمارستان شهید باهنر کرمان انجام گرفت، از تلاش برای اصلاح ترافیکی محدودۀ این بیمارستان خبر داد.

وی افزود: امیدواریم مشکلات ترافیکی این محدوده، با تعامل مسئولان، حل‌و‌فصل، و رفاه مراجعانِ این مرکز درمانی، حاصل شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز در این نشست با بیان اینکه بیمارستان «شهید باهنر»، یکی از بیمارستان‌های بزرگ و دولتی شهر کرمان است، از مجموعه شهرداری خواست با توجه به ترافیک بالای این منطقه، حجم زیاد مراجعان و عبور و مرور مستمر آمبولانس‌ها به این بیمارستان، مشکلات ترافیکی این محدوده در اسرع وقت حل‌وفصل شود.

لازم به ذکر است؛ در پایان این جلسه مقرر شد پس از بررسی‌های کارشناسی، مشکلات ترافیکی و ورودی بیمارستان «شهید باهنر» شناسایی و درخصوص جابه‌جایی پل عابر پیاده و هرس درختان نیز تصمیماتی بر مبنای نظرات کارشناسان اتخاذ شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا