شهردار منطقه سه کرمان خبر داد؛


تعمیر و نصب بیش از ۲۵۰ تابلوی معرفی معابر از ابتدای سال‌جاری

شهردار منطقه سه کرمان، از نصب و تعمیر بیش از ۲۵۰ تابلو معرفی کوچه‌ها و خیابان‌ها در سطح منطقه سه از ابتدای سال‌جاری تاکنون خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سید مرتضی حسینی، هدف از این اقدام را خدمت‌رسانی بهتر به شهروندان و سهولت در شناسايی نشانی‌ها بیان کرد و افزود: میدان «رسالت»، خیابان‌های «شهید باقدرت»، «۲۴ مهر»، «ابوذر جنوبی»، «ولیعصر»، «دانش»، «کوی دادگستری»، «اقاقیا»، «شمشاد» و «الماس» ازجمله معابر هدف برای نصب و تعمیر تابلوهای نام‌گذاری هستند.
وی، با اشاره به تداوم این اقدام در سایر معابر موردنیاز شهر کرمان در سال‌جاری، خاطرنشان کرد: نیروهای خدمات‌شهری موظف هستند در طول سال، از تابلوهای سطح منطقه بازدید کرده و… .

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا