شهردار منطقه سه شهر کرمان خبر داد:

نقش طبیعت بر دیوار تقاطع غیرهم‌سطح «شهید الله‌دادی»

شهردار منطقه سه شهر کرمان، از اجرای طرح دیوارنگاری با موضوع طبیعت، فرهنگ شهروندی و فصل‌ها، در تقاطع غیرهم‌سطح «شهید الله‌دادی» خبر داد.

به گزارش خبرنگار، سیدمرتضی حسینی، با بیان اینکه نقاشی‌دیواری باعث ایجاد شادابی، افزایش زیبایی و تنوع‌بخشی بصری شهر می‌شود، ادامه داد: در این راستا، طرح نقاشی و رنگ‌آمیزی دیواری با موضوع فرهنگ شهروندی و طبیعت بر دیوار تقاطع غیر‌هم‌سطح «شهید الله‌دادی»، اجرا شده است.

وی از اجرای نقاشی‌دیواری در دیگر نقاط این منطقه خبر داد و افزود: این اقدام باعث انتقال حس مثبت از زندگی و محیط اطراف، ارتقای آرامش روانی و درنهایت جلب رضایت شهروندان می‌شود.

شهردار منطقه سه بیان کرد: در اجرای نقاشی‌دیواری تقاطع غیر‌هم‌سطح «شهید الله‌دادی»، یک اثر منحصربه‌فرد با محیط طبیعی اطراف تلفیق شده و یک هنر ماندگار از خود به‌جای گذاشته است.

وی افزود: تصمیم گرفته شده در دیوار‌نگاری‌های بعدی در شهر، از طرح‌های آثار باستانی کرمان، تصویرهای مردم‌شناسی و صنایع‌دستی کرمان نیز استفاده شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا