شهردار منطقه سه شهر کرمان خبر داد:

اجرای همزمان چهار پروژۀ جدول‌گذاری

شهردار منطقه سه شهر کرمان، از اجرای همزمان چهار پروژۀ جدول‌گذاری، به‌منظور  ساماندهی معابر شهری خبر داد.

سیدمرتضی حسینی، گفت: این اقدام به‌منظور ساماندهی معابر شهر در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: در هشت‌ماه اخیر، معابر شهری به طول 9000 متر، جدول‌گذاری شده و اجرای چهار پروژه جدول‌گذاری معابر نیز به‌طور همزمان در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار منطقه سه شهر کرمان، پروژه‌های جدول‌گذاری معابر شهر را به‌عنوان یکی از ارکان اصلی ساماندهی معابر شهری دانست و با اشاره به برخی از پروژه‌های در حال اجرای جدول‌گذاری، گفت: خیابان «کرامت جنوبی» به متراژ ۶۰۰ متر جدول‌گذاری شده است.

حسینی افزود: محدودۀ گلزار شهدا نیز با خاکبرداری و پی‌کنی، به متراژ ۳۰۰ متر در حال جدول‌گذاری است.

وی، از جدول‌گذاریِ خیابان «معرفت» به متراژ ۳۰۰ متر خبر داد و گفت: مراحل پایانی جدول‌گذاری در کوچه «12» خیابان «گلدشت» به طول ۱۲۰۰ متر ازجمله دیگر اقدامات است.

شهردار منطقه سه شهر کرمان، با بیان اینکه جدول‌گذاری و بهسازی معابر شهر تداوم دارد، افزود: همزمان با جدول‌گذاریِ معابر سطح شهر و به‌منظور ساماندهی بیشتر معابر، ترمیم و بازسازی نهرها و آب‌روهای قدیمی، پیاده‌روسازی، آسفالت‌ریزی و روکش معابر نیز در دستور کار قرار گرفته است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا