شهرداری کرمان رکورد می‌زند


برنامه‌ریزی برای ۸۰۰ هزار مترمربع آسفالت معابر در سال‌جاری

معاون حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهردار کرمان از آسفالت، کوچه‌ها، خیابان‌ها و معابر شهر کرمان به‌مساحت 750 تا 800 هزار مترمربع، طی یک‌سال آینده خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی نیکویی، در نشستی که با حضور شهردار کرمان و شهرداران مناطق شهری برگزار شد، با بیان اینکه با همکاری مناطق پنج‌گانه شهرداری کرمان در زمینه زیرسازی، پروژه آسفالت معابر شهر سرعت و وسعت بیشتری پیدا می‌کند، رسیدن به مساحت 800 هزار مترمربع آسفالت معابر طی یک‌سال آینده را رکورد قابل افتخاری برای این دوره از مدیریت شهری کرمان دانست و افزود: آسفالت معابر در این متراژ وسیع، وقتی اهمیت واقعی پیدا می‌کند که آن را با آمار آسفالت سال‌های گذشته مقایسه کنیم… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا