شهرداری کرمان بیشترین جذب و تغییر وضعیت ایثارگران را داشته است

شهردار کرمان:
شهرداری کرمان بیشترین جذب و تغییر وضعیت ایثارگران را داشته است

شهردار کرمان گفت: شهرداری کرمان آماده همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در جهت اجرای مواد قانونی تبدیل وضعیت کارکنان ایثارگر و فرزندان شهداست.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شَعرباف، در دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با وی، ضمن تبریک دهه کرامت، با بیان اینکه شهرداری کرمان با توجه به قانون جذب و تبدیل وضعیت فرزندان شهدا و ایثارگران در دستگاه‌ها، بیشترین به‌کارگیری ایثارگران و فرزندان شهدا و نیز تبدیل وضعیت آن‌ها را داشته است، گفت: اگر تأخیری هم در این اقدام به‌وجود آمده، به‌دلیل فرایندهای گزینش و سایر شرایط اداری خارج از شهرداری است.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا