شهرداری: ساماندهی بازار مستلزم همکاری سایر دستگاه‌های مرتبط است;

مدیرعامل سازمان مشاغل شهری و فراورده‌های کشاورزی شهرداری، حضور متکدیان و معتادان متجاهر در شهر را پدیده‌ای مذموم دانست و گفت: هرچند شهرداری در حلقه اول مبارزه قرار گرفته، اما بهزیستی و نیروی انتظامی باید در این خصوص همکاری کنند و با هم‌افزایی بیشتر کار را پیش ببریم.
به گزارش کِرنا، امیر هاشمی همچنین با اشاره به اهمیت ایجاد انسجام، اتحاد و هم‌افزایی در بین نیروهای سازمان در جهت پیشبرد امور و وظایف سازمانی، گفت: با هدف بهره‌وری بیشتر در این سازمان و با در نظر گرفتن فعالیت وسیع این مجموعه و حساس‌بودن حوزه وظایف سازمانی، اقداماتی را در اولویت قرار داده‌ایم .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا