سرپرست شهرداری منطقه دو خبر داد:


آماده‌سازی معابر برای بازگشایی مدارس

سرپرست شهرداری منطقه دو، از آماده‌سازی معابر محدودۀ منطقه دو به‌منظور استقبال از سال تحصیلی جدید و ممنوعیت حفاری معابر در اولین هفته مهرماه، خبر داد.
به‌گزارش کِرنا، علی رحیمی، با بیان اینکه طرح استقبال از ماه مهر، به‌منظور ارتقای سطح خدمات، فضاسازی و آماده‌سازی هرچه بهتر سطح منطقه، در حال انجام است، گفت: رنگ‌آمیزی جدول‌ها، خط‌کشی خطوط عابر پیاده، به‌ویژه در معابر محدودۀ مدارس، پاک‌سازی و شست‌وشوی دیوارها، تسطیح زمین‌های خالی، پاک‌سازی و تنظیف معابر و هرس درختان با اولویت معابر اصلی و معابر منتهی به‌مدارس، ازجمله موارد طرح استقبال از ماه مهر است که با هماهنگی سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان، انجام می‌گیرد… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا