سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث جیرفت در واکنش به انتشار فیلمی با محتوای پرتاب سنگ به بالگرد در فضای مجازی توضیحاتی ارائه داده است.

ابراهیم افضلی در جمع خبرنگاران با اشاره به فیلم پرتاب سنگ به بالگرد در حین ماموریت در جنوب کرمان گفت:در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ بالگرد اورژانس هوایی به ماموریت تصادفی اعزام می شود که ۹ مصدوم ۲ فوتی داشته که به دلیل شدت برخورد ۲ تن از مجروحان این حادثه در دم فوت می‌کنند.

وی افزود :پس از تریاژ و دسته بندی مصدومان و ارزیابی کارشناسان فوریت های پزشکی مشخص می شود که یکی از مصدومین فوت کرده و افراد حاضر در صحنه بدون داشتن اطلاعات پزشکی و در فضای احساسی شکل گرفته اصرار بر انتقال فرد کشته شده توسط بالگرد اورژانس هوایی را داشتند.که به صورت خود جوش فرد فوت شده را در اقدامی خطرناک به سمت بالگرد منتقل میکنند و در پایان فردی به سمت بالگرد سنگ پرتاب میکند.

افضلی اظهار کرد :مشابه این اتفاق در خوزستان اتفاق افتاده که فرد خاطی به ۱۸ ماه حبس و تبعید از محل زندگی محکوم شده و برای شکستن یک شیشه از بالگرد خسارت میلیاردی به اورژانس وارد میشود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا