سرمای بهاره به باغات شهرستان سیرجان خسارت وارد نمود.

بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، محمودآبادی مدیر جهاد کشاورزی سیرجان گفت: بر اثر وقوع سرما در روزهای 8 و 9 فروردین در مناطق زیدآباد، ملک آباد، حومه،گلستان، پاریز، بلورد و هماشهر از توابع شهرستان سیرجان به کلیه باغات میوه و پسته خسارات عمده وارد شد.
وی تصریح کرد: در مناطقی از شهرستان سیرجان حداقل دما در محدوده منفی1 تا منفی6 بوده است.
محمودآبادی خاطرنشان کرد: به باغات پسته با ارقام کله قوچی و احمدآقایی و باغاتی که تحت تاثیر پاشیدن روغن ولک زودتر باز شده بودند، خسارات بیشتری وارد شده است.
وی افزود: میزان دقیق خسارت و سطح خسارت دیده از سوی کارشناسان در حال بررسی می باشد که گزارش آن متعاقبا ارسال می گردد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا