سامانه بارشی تا روز یکشنبه در کرمان فعال است

سامانه بارشی تا روز یکشنبه در کرمان فعال است

رییس مرکز پیش بینی هواشناسی کرمان گفت: براساس پیش بینی ها سامانه بارشی تا روز یکشنبه هفته آینده به صورت متناوب در استان فعالیت خواهد داشت و هوا نیز پس از آن با کاهش محسوس مواجه می شود.

حمیده حبیبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار افزود: بارش ها طی امروز تا فردا بیشتر در ارتفاعات و مناطقی از جنوب استان کرمان پیش بینی می شود.

وی اظهار داشت: فعالیت سامانه بارشی جدید از روز شنبه در برخی از مناطق استان آغاز می شود و تا روز یکشنبه ادامه خواهد داشت.

رییس مرکز پیش بینی هواشناسی استان کرمان گفت: دمای هوا از روز شنبه کاهش محسوسی را خواهد داشت و هفته آینده به نسبت سردی را پیش بینی می کنیم.

وی بیان کرد: شهربابک طی سه روز گذشته با ۲۱ میلیمتر بیشترین میزان بارندگی را بین ایستگاه های سنجش میزان بارش استان کرمان داشته و بارش شهر کرمان نیز ۶ میلیمتر ثبت شده است.

حبیبی ابراز داشت: بیشترین بارش‌ها در ایستگاه های غیر اصلی نیز با ۲۴ میلیمتر در روستای ریسه و پاقلعه شهربابک و نیز روستای بی‌بی حیات رفسنجان بوده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا