رییس کمیسیون گردشگری و میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر کرمان خبر داد:

بازدید استاندار کرمان از محور «باستانی پاریزی»

استاندار کرمان به‌همراه جمعی از مدیران استانی و شهری، از محور «باستانی پاریزی» بازدید کرد.

رییس کمیسیون گردشگری و میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر کرمان، در حاشیه این بازدید گفت: بازدید استاندار کرمان، به دعوت کمیسیون گردشگری و میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر کرمان، به‌منظور احیای محور «باستانی پاریزی» که «شرکت فرش» و بیمارستان «مرسلین» در این معبر قرار دارد، صورت گرفت.

محمدامین شمسی، با بیان اینکه «شرکت فرش کرمان»، یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های فرش ایران است، ادامه داد: همچنین احیای فرش دست‌باف کرمان از دیگر اهداف این بازدید بود.

لازم به ذکر است؛ شهردار کرمان، به‌دلیل حضور در مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران در شهر اصفهان، در این بازدید حضور نداشته است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا