رییس بسیج سازندگی: ۱۴ هزار گروه جهادی در رزمایش فاطمی۲ خدمت‌رسانی می‌کنند

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به برگزاری رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی ۲ گفت: به مناسبت هفته بسیج ۱۴ هزار گروه جهادی با شرکت ۱۵۰ هزار جهادگر به مدت ۱۹ روز در یک هزار نقطه از کشور ۱۲ نوع خدمت رسانی را در مناطق محروم انجام می دهند و این رزمایش تا ۱۴ آذر ماه ادامه دارد.

سردار محمد زهرایی روز یکشنبه در حاشیه رزمایش جهادگران فاطمی ۲ در شهرستان کهنوج و در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت هفته بسیج افزود: در چند سال گذشته خدمتگزاری و محرومیت زدایی از رسالت به ماموریت در سپاه و بسیج تغییر یافته است و خدمت رسانی را وظیفه ماموریتی خود می دانیم.

وی اظهار داشت: سازمان بسیج مستضعفین به کمک نواحی مقاومت و سپاه های استانی در هفته بسیج با شعار بسیج خدمتگزار مردم، می خواهد نمود و بروز خدمات بسیج را داشته باشد.

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور تصریح کرد: بسیج در نهضت خدمات مومنانه ۱۲ نوع خدمت ارائه می کند و در بحث محرومیت زدایی، ساخت مسکن محرومان، تامین آب شرب و جاده سازی اصل کار ما در بسیج است.

وی ادامه داد: در بحث اقتصاد مقاومتی احداث صندوق های خرد و قرض الحسنه، طرح های اشتغالزایی، احداث نیروگاه های خانگی خورشیدی، ایجاد کارگاه های اشتغالزا و مشاغل خانگی با استفاده از تسهیلات تبصره ۱۶ و ۱۸ در حال انجام است.

سردار زهرایی گفت: همچنین در محله ه ای حاشیه شهرها نیز موضوعات بهداشتی، فرهنگی، آموزشی و اشتغال را دنبال می کنیم.

وی با اشاره به سفر به شهرستان کهنوج در جنوب استان کرمان بیان کرد: امروز در این منطقه افتتاح چندین طرح محرومیت زدایی شامل آب شرب، ساخت مدرسه، مسکن محرومان و سایر مباحث مرتبط با رفع فقر و محرومیت را داشتیم.

رییس سازمان بسیج سازندگی کشور تصریح کرد: شهرستان کهنوج سرشار از ظرفیت های خدادادی است که اگر با نیروی انسانی، تجربه، نخبگی و علم و دانش پیوند بخورد کارهای بی نظیری می توان در آن انجام داد.

وی ادامه داد: در هفته بسیج همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی را داریم و این یعنی مقاوم کردن اقتصاد توسط مردم و موتور پیشران این حرکت، صندوق های قرض الحسنه هستند.

سردار زهرایی افزود: امیدواریم با نقش آفرینی واقعی مردم و بسیج آنان بتوانیم زمینه ای را فراهم کنیم تا چتر انقلاب گسترده تر شود تا با همه اقشار بتوانیم کار کنیم و استان کرمان در این زمینه از استان های خوب و پیشرو است.

با حضور رییس سازمان بسیج سازندگی کشور و فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان به مناسبت هفته بسیج توزیع یک هزار بسته کمک مومنانه در شهرستان کهنوج آغاز شد.

رییس بسیج سازندگی: ۱۴ هزار گروه جهادی در رزمایش فاطمی۲ خدمت‌رسانی می‌کنند

شهرستان کهنوج در فاصله ۳۲۰ کیلومتری جنوب مرکز استان قرار دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا