رقابت بیش از ۵ هزار داوطلب در آزمون ورود به حرفه مهندسان کرمان

حافظی گفت: ۵ هزار و ۳۶۱ نفر داوطلب در آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی ساختمان و معماران تجربی کرمان با یکدیگر رقابت کردند.

رضا حافظی گفت: آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی ساختمان و معماران تجربی استان کرمان به طور همزمان با سراسر کشور در روز‌های ۱۷ و ۱۸ اسفند برگزار شد.

وی افزود: در این آزمون، ۵ هزار و ۳۶۱ نفر داوطلب که تعداد ۱ هزار و ۳۸۹ نفر آن‌ها خانم و ۳ هزار و ۹۷۲ نفر آن‌ها مرد بوده اند، شرکت کردند. 

مدیر کل راه و شهرسازی استان کرمان بیان داشت: در  این آزمون، داوطلبان در ۷ رشته مهندسی، معماری صلاحیت‌های نظارت و اجرا، عمران صلاحیت‌های نظارت، محاسبات، اجرا، تاسیسات مکانیکی صلاحیت‌های‌طراحی، نظارت و اجرا، تاسیسات برقی صلاحیت‌های طراحی، نظارت و اجرا، شهرسازی، نقشه برداری و ترافیک برای اخذ پروانه اشتغال به کار مهندسی در پایه سه و آزمون‌های طرح و اجرای گود، پی و سازه نگهبان و ارزیابی، طرح و اجرای بهسازی، با هم به رقابت پرداختند.

وی افزود:این آزمون در ۳ شهر کرمان دانشکده فنی شهید چمران، سیرجان دانشگاه پیام نور و رفسنجان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

حافظی در ادامه بیان کرد: قبولی در این آزمون یکی از شرایط اخذ پروانه اشتغال بوده و متقاضی در صورت قبولی در آزمون و احراز سایر شرایط مشخص شده در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان موفق به اخذ پروانه اشتغال به کار حرفه‌ای خواهد شد.

وی تصریح کرد:  نتایج این آزمون‌ها از طریق وب سایت دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی سامانه آزمون‌ها به نشانی inbr.ir اطلاع رسانی خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا