رفع خطر و ایمن سازی بیش از 24 ملک و دیوار قدیمی در سطح منطقه دو / اخطاریه در کمین مالکان املاک خطر ساز رها شده

معاون خدمات شهری منطقه دو از رفع خطر و ایمن سازی بیش از 24 ملک و دیوار مخروبه و خطر ساز در این منطقه خبر داد.
سرویس خبر : مدیریت ارتباطات شهرداری منطقه دو

علی عسکری با بیان اینکه در بعضی از معابر و خیابان ها سطح منطقه دو شاهد ملک های قدیمی، دیوارهای خطرساز و گودبرداری های ناایمن هستیم، تصریح کرد: متاسفانه بی توجهی بعضی از مالکان نسبت به بازسازی و ایمن سازی املاک خود ،احتمال ریزش و به خطر انداختن جان شهروندان را در پی دارد.
وی ادامه داد: از اوایل سال جاری تا کنون به همت واحد اجرائیات خدمات شهری این منطقه، بیش از 34 ملک و دیوار قدیمی خشت و گلی خطر آفرین و گودبرداری های خطرساز شناسایی شده اند.
وی اذعان داشت : بر روی کلیه املاک و دیوارهای ناایمن شناسایی شده، بنر اخطاریه نصب شده است تا مالکان هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف وضعیت ملک خود اقدام کنند.
وی تخریب ملک مخروبه در خیابان جهاد طی دو هفته گذشته را از جمله این املاک اعلام کرد و افزود: این ملک با همکاری مالک تخریب ، بارگیری و رفع خطر شد.
معاون خدمات شهری منطقه دو با اشاره به خطرات احتمالی این گونه ملک ها ،افزود: با تلاش نیروهای اجرائیات این منطقه عملیات شناسایی، تخریب و ایمن سازی اینگونه ملک ها ادامه دارد و از مالکان نیز خواسته می شود، هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف وضعیت ملک خود اقدام کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا