رفتار محترمانه و اعمال بيطرفانه قوانين و مقررات و ايجاد شرايط دسترسي آسان و سريع مراجعين به خدمات سرلوحه كار كارمندان سازمان جهاد كشاورزي استان كرمان است.

رفتار محترمانه و اعمال بيطرفانه قوانين و مقررات و ايجاد شرايط دسترسي آسان و سريع مراجعين به خدمات سرلوحه كار كارمندان سازمان جهاد كشاورزي استان كرمان است.بنا به اعلام روابط عمومي سازمان جهاد كشاورزي استان كرمان، در جلسه ستاد صيانت از حقوق شهروندي و عفاف و حجاب سازمان جهاد كشاورزي محمد خيرانديش رئيس اين سازمان گفت: اصل قضيه اين است كه هم خوب كار بكنيم و هم به مردم احترام بگذاريم. وي افزود: لازم است كه خودمان را مكلف به پاسخگويي به مردم بدانيم. خيرانديش افزود: رفتار محترمانه و اعمال بيطرفانه قوانين و مقررات و ايجاد شرايط دسترسي آسان و سريع مراجعين به خدمات و… انتظاري است كه از كاركنان اين سازمان مي رود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا