راه‌اندازی سامانه مدیریت الکترونیکی ناوگان حمل‌ونقل استیجاری شهرداری

شهردار کرمان خبر داد:
راه‌اندازی سامانه مدیریت الکترونیکی ناوگان حمل‌ونقل استیجاری شهرداری

شهردار کرمان، از راه‌اندازی سامانه مدیریت الکترونیکی ناوگان حمل‌ونقل استیجاری شهرداری کرمان خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف گفت: این سامانه در راستای الکترونیکی‌شدن شهرداری کرمان و تبدیل خدمت‌رسانی خودرویی شهرداری کرمان از سنتی و تلفنی به الکترونیکی، راه‌اندازی شده است.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه برخی از واحدها، فاقد خودرو بودند، واحد نقلیه استیجاری در شهرداری کرمان راه‌اندازی شد، اما بعد از راه‌اندازی این واحد، از آنجاکه این فرایند به‌صورت سنتی و تلفنی اجرا می‌شد، با کاهش سرعت خدمت‌رسانی مواجه شده بود و گاهی هم عدالت کامل رعایت نمی‌شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا