راهیابی گروه تعزیه «ده‌زیار کرمان» به سوگواره کشوری استان بوشهر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: گروه تعزیه‌خوانی حضرت ابوالفضل (ع) ده‌زیار در سوگواره کشوری تعزیه استان بوشهر اجرای برنامه دارد.

محسن روحی صبح امروز در جمع خبرنگاران با تسلیت ایام اربعین حسینی، اظهار داشت: گروه تعزیه‌خوانی حضرت ابوالفضل (ع) ده‌زیار به عنوان نماینده استان کرمان در سوگواره کشوری تعزیه استان بوشهر شرکت می‌کند.

وی با بیان اینکه این سوگواره ملی به میزبانی شهرستان جم برگزار می‌شود، افزود: 10 گروه تعزیه از سراسر کشور از اربعین حسینی تا شهادت حضرت امام رضا (ع) در سوگواره کشوری تعزیه بوشهر شبیه‌خوانی می‌کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان خاطرنشان کرد: گروه تعزیه‌خوانی حضرت ابوالفضل (ع) ده‌زیار متشکل از 15 ذاکر تعزیه‌خوان روز جمعه 17 شهریور از ساعت 21 مجلس تعزیه شهادت حضرت علی اکبر (ع) را در شهر جم محل برگزاری سوگواره شبیه‌خوانی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی برای اعزام گروه در هفتمین سوگواره تعزیه بوشهر شده است گفت: برگزاری سوگواره ‌ای تعزیه در ارتقای سطح کیفی تعزیه و انتقال تجربیات هنرمندان حسینی موثر است و گروه تعزیه روستای ده‌زیار نیز از برگزارکنندگان هر ساله و باشکوه سوگواره تعزیه به صورت ملی و با حضور اساتید و گروه‌های تعزیه از سراسر کشور است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا