رئیس کمیسیون گردشگری و میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر کرمان بیان کرد:

ظرفیت مطلوب موزه هنرهای معاصر صنعتی برای برپایی رویدادهای فرهنگی

رئیس کمیسیون گردشگری و میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر کرمان گفت: موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان، ظرفیت خوبی برای برپایی رویدادهای فرهنگی دارد.

به گزارش خبرنگار، محمدامین شمسی، در حاشیۀ بازدید اعضای کمیسیون گردشگری و میراث‌ فرهنگی شورای اسلامی شهر کرمان از موزه هنرهای معاصر صنعتی، با اشاره به اینکه احیای فضاهای گردشگری و تاریخی، یکی از دغدغه های کمیسیون گردشگری است، گفت: بناهای تاریخی، نشانه اصالت، فرهنگ و تمدن هر شهر است و باید در حفظ و نگهداری آن‌ها تلاش کنیم.

وی با تأکید بر اینکه احیای آثار تاریخی و میراث فرهنگی از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: احیای آثار و بناهای تاریخی به‌منظور ایجاد بستری برای حضور و استفاده عموم مردم، نقش بسزایی در توسعه شهری دارد و به فضاهای گردشگری و میراث فرهنگی رونق می بخشد.

رئیس کمیسیون گردشگری و میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر کرمان ادامه داد: موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان، ظرفیت خوبی برای برپایی رویدادهای فرهنگی و حضور بیشتر مردم دارد؛ بنابراین، باید تعاملات بیشتری در این خصوص صورت گیرد.

شمسی، هدف از این بازدید را معرفی موزه هنرهای صنعتی و استفاده از ظرفیت‌های گردشگری برای عموم مردم در عین حفاظت و حفظ ضوابط بیان کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا