رئیس کل دادگستری استان کرمان در دیدار صمیمانه با مجموعه رسانه صبح کرمان مطرح کرد:

#روزخبرنگارگرامی_باد

🟡همواره حامی و پشتیبان فعالیت های قانونی رسانه ها هستیم
⚪اطلاع رسانی، امر بسیار مهمی است زیرا رشد هر جامعه ای در گروی فرهنگ آن جامعه است.
🟤رسانه صبح کرمان در حوزه های مختلف فعالیت خود موفق عمل کرده و توانسته با حفظ خطوط قرمز، مطالبات مردم را پیگیری کرده و از این مسیر اعتماد مردم را جلب کرده است.
🔵عدم اطلاع مردم از قوانین از مشکلات اصلی است و موجب ایجاد خسارت ها و مشکلات زیادی برای مردم می شود و از این رو با توسعه اطلاع رسانی در رسانه ها در کوتاه مدت و میان مدت شاهد اثرات مثبت آن در جامعه خواهیم بود.
🟢رسانه ها با انعکاس مطالبات مردم از مسئولین و نیز طرح خدمات انجام شده به مردم زمینه توسعه امیدواری در جامعه را فراهم می آورند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا