رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در دیدار با وزیر نفت خواستار شد؛

🔴 پرداخت هزینه گازکشی منازل در مناطق محروم استان از محل منابع حاصل از صادرات نفت سفید / گازرسانی به ۱۱۶ روستای فاقد گاز در شهرستانهای سیرجان و بردسیر

🔹 دیدار حسن پور رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با دکتر اوجی وزیر نفت در محل وزارت نفت برگزار شد

🔹 رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در این دیدار با اشاره به اینکه عده ای از شهروندان در استان کرمان به خصوص در جنوب و شرق استان توانایی پرداخت حق اشتراک و هزینه های تاسیسات گاز منازل خود را ندارند، خواستار شد تامین اعتبار هزینه های مشترکین اقشار اسیب پذیر به صورت تسهیلات پرداخت و اقساط ان ماهیانه به قبض گاز اضافه گردد و همچنین هزینه گازکشی منازل در مناطق محروم استان از محل منابع حاصل از صادرات نفت سفید پرداخت گردد.

🔹 حسن پور همچنین با اشاره به موقعیت شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه کرمان و تامین سوخت استان های همجوار خواستار ایجاد زیرساختهای لازم از جمله اتصال انبار نفت شهید احمدی روشن به خط ریلی، احداث ساختمان سوختگیری در سیرجان و بم و افزایش ظرفیت انبار ذخیره سازی کهنوج شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا