رئیس سازمان خصوصی سازی:

برای تغییر نام باشگاه استقلال باید برابر مقررات عمل کنیم

بازیان گفت: باشگاه‌های ما چون دولتی هستند برخی پسوند‌ها باید تغییر کنند. ممکن است پیشنهاد جدید بیاید و ما باید برابر مقررات عمل کنیم.

ابراهیم بازیان رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص روند واگذاری پرسپولیس و استقلال گفت:  قیمت معامله ما برای دو باشگاه ۱۰ درصد نقدی پرداخت شده ۹۰ درصد در شش سال برگزار می‌شود. می‌توانند اقساط را فردا پرداخت کنند و ما نظارت شش ساله را هم نداشته باشیم. اما ورزش در حوزه اختیارات وزارت ورزش است و مراتب قانونی خودش را طی می‌کند. مدیریت بنگاه جدا از مالکیت است. آنها باید به جمع بندی برسند و به اهل فن برسند. بنگاه‌های بزرگی هستند و اخلاق حرفه‌ای ایجاب می‌کند این دو باشگاه فاخر به سمت بهبود شرایط بروند.

او در خصوص ترکیب هیئت مدیره سرخابی ها بیان کرد: تا مالکیت قطعی نشده آقایان هیچ اقدامی نمی‌توانند بکنند. تا آخر هفته این مالکیت انجام می‌شود و از آن روز می‌توانند مجمع تشکیل بدهند و هیات مدیره جدید انتخاب کنند.

بازیان در خصوص تغییر نام باشگاه استقلال به استقلال خلیج فارس گفت: باشگاه‌های ما، چون دولتی هستند برخی پسوند‌ها باید تغییر کنند. ممکن است پیشنهاد جدید بیاید. بحث‌هایی بوده است. پیشنهاد‌هایی هم آمده و مخالفتی نشده است. ما باید برابر مقررات عمل کنیم. باشگاه‌هایی که ریشه دولتی دارند در اسامی اگر ضرورت تغییر در کل و جزئش باشد.

 او ادامه داد: موضوع استفاده از پسوند خلیج فارس، چون شرکت‌های هلدینگ خلیج فارس همه پسوند خلیج فارس را دارند. اینها هم یک موضوع محل بحثشان است. چون شرکت از دولتی به غیردولتی واگذار می‌شود ملاحظاتی هست که باید انجام شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا