دیدار معاون امور بازرگانی اداره کل صمت جنوب کرمان با رئیس مرکز اصناف و بازرگانان کشور

به گزارش روابط عمومی صمت جنوب کرمان، معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان با دکتر مهدوی معاون وزیر و رییس مرکز اصناف و بازرگانان کشور دیدار کرد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در رابطه با این دیدار گفت: در این جلسه مشکلات تشکلات صنفی جنوب کرمان پیگیری شد و برای حل آنها راهکارهایی ارائه شد.

محسن مشایخی افزود: بحث، گفتگو و تصمیم گیری در خصوص نحوه برگزاری انتخابات اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی جنوب کرمان از دیگر محور های این دیدار بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا